Το BALI 4.2 ενσωματώνει όλες τις τελευταίες καινοτομίες σε ένα σκάφος με την υπογραφή της BALI CATAMARANS. Πέρα από τη χαρακτηριστική «πόρτα BALI», παρέχεται άμεση πρόσβαση από την κουζίνα στο μπροστινό κατάστρωμα μέσω μιας στεγανής πόρτας, χωρίς να χρειάζεται να διασχίσετε τον εξωτερικό χώρο. Οι διαφορετικοί χώροι χαλάρωσης, που βρίσκονται στο flybridge και στο άκαμπτο μπροστινό πιλοτήριο, διαθέτουν άνετες ξαπλώστρες, προσκαλώντας σας να απολαύσετε στιγμές ξεκούρασης.
Λιμάνια: Λευκάδα
Προδιαγραφές
| Type: | Catamaran |
| Charter type: | Bareboat |
| Yacht builder: | Catana Group |
| Build year: | 2021 |
| Length overall: | 12.85 m (42 ft) |
| Beam: | 7.08 m |
| Draft: | 1.12 m |
| Cabins: | 4 |
| Berths: | 8 + 1 |
| Toilets: | 4 + 1 |
| Max. passengers: | Registered for 10 |
| Main sail: | full batten |
| Genoa: | self tacking jib |
| Steering type: | Steering Wheel |
| Engine: | 2 x 45.0 HP (2 x 33,10 kW) |
| Fuel tank: | 600 l |
| Water tank: | 860 l |
| Security deposit: | €4.000 |
Εξοπλισμός
Standard Equipment |
|---|
| Sails: |
| Electric main sail winch |
| Electric winch |
| Navigation: |
| Autopilot |
| Complete navigation equipment |
| GPS chart plotter |
| GPS chart plotter - cockpit |
| Safety: |
| Black Water Tank |
| Yacht electrics: |
| Heating |
| Inverter |
| Solar panels |
| Deck: |
| Bimini top |
| Sprayhood |
| Galley: |
| NESPRESSO coffee machine |
| Interior: |
| Electric toilet |
| Entertainment: |
| AUX Input |
| Bluetooth player |
| Radio |






