Το Bali 4.8 catamaran ενσωματώνει όλες τις γνωστές καινοτομίες, όπως το άκαμπτο μπροστινό πιλοτήριο με χώρο χαλάρωσης και επιφάνεια ηλιοθεραπείας, τη νέα πλατφόρμα που συνδέει τις δύο ζαχαριέρες με μεγάλο κάθισμα και ντουλάπια, τη μεγάλη ανακλινόμενη πόρτα, τα συρόμενα παράθυρα και τον πανοραμικό χώρο χαλάρωσης στην οροφή του σαλονιού.
Επιπλέον, προσφέρει νέα εσωτερική πρόσβαση στο μπροστινό πιλοτήριο και στις καμπίνες μέσω ανοιγόμενων πάνελ στο πίσω πιλοτήριο. Μοναδική είναι η διάθεσή του σε έκδοση 6 καμπινών με 6 μπάνια, κάτι πρωτοποριακό για ένα σκάφος 48 ποδιών.
Λιμάνια: Μύκονος
Προδιαγραφές
| Builder: | Catana Group |
| Cabins: | 6 |
| Toilets: | 6 |
| Build year: | 2020 |
| Length: | 48 ft ( 14,86 m ) |
| Beam: | 25 ft ( 7,88 m ) |
| Draft: | 4 ft ( 1,35 m ) |
| Engines: | 2 x Yanmar 57.0 HP |
| Max. passengers: | Registered for 12 |
| Security deposit: | €1.000 |
Εξοπλισμός
Standard Equipment |
| Sails: |
| Electric main sail winch |
| Self tacking jib |
| Navigation: |
| Autopilot |
| Complete navigation equipment |
| GPS chart plotter |
| GPS chart plotter - cockpit |
| Safety: |
| Black Water Tank |
| Yacht electrics: |
| Air Conditioning |
| Generator |
| Heating |
| Inverter |
| Solar panels |
| Watermaker - desalinator |
| Deck: |
| Bimini top |
| Grill / Barbecue / Plancha |
| Outboard engine |
| Outboard engine - 40 HP |
| Sprayhood |
| Galley: |
| Dishwasher |
| NESPRESSO coffee machine |
| Interior: |
| Electric toilet |
| Entertainment: |
| AUX Input |
| Fishing equipment |
| Projector |
| Radio |
| Snorkeling equipment |
| 2 Stand up paddle (SUP) |
| USB - For music playback from mobile device |
| Wi-Fi Internet |
Υπηρεσίες
Available services | Costs |
| Hostess + food expenses | 190,00 € per day |
Obligatory extras | Costs |
| Damage waiver | 500,00 € per booking |
| Final cleaning including linen, towels | 350,00 € per booking |
| Skipper + food expenses | 210,00 € per day |
| VAT costs | 12% Final client price |









