Το Bali 5.4 catamaran ξεχωρίζει για τον ευρύχωρο και πλήρως εξοπλισμένο χώρο που συνδυάζει σαλόνι, κουζίνα και πίσω πιλοτήριο, ενώ το άνετο κάθισμα στο μπροστινό κατάστρωμα προσφέρει άμεση πρόσβαση από το εσωτερικό και ανοιχτή θέα στη θάλασσα. Το ενσωματωμένο κατάστρωμα χωρίς τραμπολίνο, χαρακτηριστικό των Bali Catamarans, σε συνδυασμό με τον ανοιχτό χώρο σαλόνι-πιλοτήριο με ανακλινόμενη πόρτα, δημιουργεί μια αίσθηση απόλυτης ελευθερίας.
Η τραπεζαρία μπορεί να φιλοξενήσει έως 12 άτομα, ενώ οι καμπίνες διατίθενται σε διάταξη 4, 5 ή 6, με δίκλινες ή μονές επιλογές, προσφέροντας πολυτέλεια και άνεση που συναντάται συνήθως μόνο σε μεγαλύτερα σκάφη. Οι ευρύχωροι χώροι χαλάρωσης στην εκπληκτική flybridge ολοκληρώνουν την εμπειρία, χαρίζοντας μια μοναδική αίσθηση ευεξίας.
Λιμάνια: Λευκάδα
Προδιαγραφές
| Builder: | Catana Group |
| Cabins: | 6 + 2 |
| Toilets: | 6 + 2 |
| Build year: | 2019 |
| Length: | 58 ft ( 17,65 m ) |
| Beam: | 29 ft ( 9,06 m ) |
| Draft: | 4 ft ( 1,47 m ) |
| Engines: | 2 x |
| Max. passengers: | Registered for 12 |
| Security deposit: | €4.000 |
Εξοπλισμός
Standard Equipment |
|---|
| Sails: |
| Electric main sail winch |
| Self tacking jib |
| Navigation: |
| Autopilot - 7000 |
| Complete navigation equipment |
| GPS chart plotter |
| GPS chart plotter - cockpit |
| Safety: |
| Black Water Tank |
| Yacht electrics: |
| Air Conditioning |
| 2 Generator - Second 11 kW generator located in the engine room for silent operation, ideal for overnight use and fully functional both at anchor and while cruising |
| Heating |
| Inverter |
| Solar panels |
| Watermaker - desalinator |
| Deck: |
| Bimini top |
| Outboard engine |
| Sprayhood |
| Galley: |
| Dishwasher |
| NESPRESSO coffee machine |
| Interior: |
| Electric toilet |
| Entertainment: |
| Bluetooth player |
| 2 Paddle board |
Additional equipment (optional) |
|---|
| Sea Scooter: |
| Sea Scooter F9 - €1.000 per week |
Υπηρεσίες
Available services | Costs |
| Damage waiver non-refundable IN CASH at base/upon embarkation + 1.000 EUR (refundable in case of no damage & payable at base/upon embarkation, via Visa- or Master card); Damage Waiver policy valid for Alimos, Lefkas, and Kos base | 500,00 € per booking |
Obligatory extras | Costs |
| Final cleaning including linen, towels | 350,00 € per booking |
| Hostess + food expenses | 180,00 € per day + food |
| Skipper + food expenses | 200,00 € per day + food |
| VAT costs | 12% Final client price |






